راه های افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از 30 دقیقه

راه های افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از ۳۰ دقیقه

راه های افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از ۳۰ دقیقهReviewed by فهیمه شریفی on May 30Rating: 5.0راه های افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از 30 دقیقهراه های افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از 30 دقیقه را در این نوشته بخوانید و با کمک آنها، اعتماد به نفس خودتان را پرورش دهید.

افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از ۳۰ دقیقه

خیلی وقتها برای زیاد کردن اعتماد به نفسمان، وقت کمی در اختیار داریم. این نوشته به شما راه های افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از ۱ ساعت را  آموزش می دهد. روشهای گفته شده در این نوشته از وب سایت صبالرن ساده و راحت هستند و به افزایش اعتماد به نفس شما کمک زیادی می کنند.

راه های افزایش اعتماد به نفس در کمتر از ۳۰ دقیقه

ابتدا به زمانی که در اختیار دارید توجه کنید و بعد به روش مناسب برای افزایش اعتماد به نفستان فکر کنید.

  • اگر کمتر از ۱ ثانیه در اختیار دارید، صاف بنشینید! محققان دریافتند که افرادی که صاف می نشینند، نسبت به افرادی که قوز می کنند، از قدرت اعتماد به نفس بیشتری برخوردار هستند.

راه های افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از 30 دقیقه

  • اگر ۲ ثانیه زمان دارید، از عطرهای خوشبو استفاده کنید! نتیجه مطالعات نشان می دهد که زنانی که عطر استفاده می کنند، در قرارهای اجتماعی، کاری و عاشقانه خود اعتماد به نفس بیشتری دارند.
  • اگر ۳ ثانیه زمان دارید، یک شی چوبی را لمس کنید! شاید باورتان نشود؛ اما لمس اشیای چوبی و هدایای ارزشمند، حس موفقیت و خوشبختی را به شما منتقل می کنند که مستقیما روی اعتماد به نفستان تاثیر می گذارد.
  • اگر ۵ ثانیه زمان در اختیار دارید، فردی را تائید کنید! اگر با تکان دادن سر یا با روشهای دیگر با شخصی موافقت کنید، به تقویت ارزشمندی و اعتماد به نفس خودتان کمک کرده اید.

راه های افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از 30 دقیقه

  • اگر ۱۰ ثانیه زمان دارید، موضوعات خنده دار را یادآوری کنید! لبخند زدن، خندیدن و تماس های فیزیکی در هنگام گفتگو و مذاکره، باعث می شود که شما، آن مذاکره را ببرید.
  • اگر ۱۲ ثانیه زمان دارید، حرکت آنتونی رابینز را انجام دهید! ابتدا بدن خود را کمی بلرزانید، دست خود را بالا بیاورید و آن را سریع تکان دهید و به جلو و عقب ببرید. سریع نفس بکشید و در آخر دست خود را بکشید و فریاد بزنید:«بله!». آنتونی رابینز این حرکت را در سمینارها و همایشهایش انجام می دهد و به همین دلیل به حرکت آنتونی رابینز معروف است.
  • اگر ۲ دقیقه زمان دارید، در ژست قدرت بنشینید! به زنی قدرتمند فکر کنید، پاهای خود را روی زمین بگذارید، شانه های خود را صاف کنید و دستانتان را روی رانهای خود قرار دهید. به این حالت، ژست قدرت گفته می شود. هم زمان که به این حالت نشسته اید، به این فکر کنید که شما چقدر قدرتمند و شگفت انگیز هستید.
  • اگر ۱۰ دقیقه زمان دارید، روی تنفستان تمرکز کنید! افرادی که به طور منظم، روی مدیتیشن و نحوه تنفس خود تمرکز می کنند، قدرت اعتماد به نفس بیشتری دارند.
  • اگر ۱۵ دقیقه زمان دارید، یک فنجان قهوه بنوشید! عاشقان قهوه لاته می دانند که با خوردن ۱۰۰ میلی گرم کافئین، تا چه اندازه احساس افزایش انرژی، اعتماد به نفس و هوشیاری می کنند.

راه های افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از 30 دقیقه

  • اگر ۲۰ دقیقه زمان دارید، ورزش کنید! ورزش کردن و عرق کردن باعث افزایش شادابی شما می شود و این موضوع به طور مستقیم روی اعتماد به نفس شما تاثیر می گذارد. جالب است بدانید که یک تمرین ۲۰ دقیقه ای می تواند انرژی ذهنی و اعتماد به نفس شما را برای ۶ ساعت بالا نگه دارد.

راه های افزایش اعتماد به نفس خانمها در کمتر از ۳۰ دقیقه را خواندید. از شما به خاطر همراهیتان تشکر می کنیم.

 

مقاله مرتبط: راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان باردار

 

با خواندن این نوشته دانستید که حتی اگر ۱ثانیه زمان داشته باشید، می توانید کاری را انجام دهید که باعث افزایش اعتماد به نفس شما شود.

تقویت اعتماد به نفس کار سختی نیست، با صبالرن همراه باشید تا دیگر روشهای تقویت اعتماد به نفس را یاد بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.