استفاده از یک سیستم ایمیل مارکتینگ

گام سوم: استفاده از یک سیستم ایمیل مارکتینگ

با عرض سلام و احترام خدمت همراهان دوست داشتنی سایت صبالرن.کام. من در این مبحث آموزشی که سومین گام از ۶ گام طلایی راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستش قصد دارم تا در مورد انتخاب یک سیستم ایمیل مارکتینگ صحبت کنم و به این بپردازم که برای موفقیت کسب و کار اینترنتی خودمون از چه ابزار و سیستم هایی استفاده کنیم.

به نام خدای رحمان

انتخاب یک سیستم ایمیل مارکتینگ یا اتوریسپاندر

در مرحله اول شما باید بیای و سیستم ایمیل مارکتینگ خودت رو انتخاب بکنی. سرویس های متعدد خارجی وجود دارن که تو میتونی از اون ها برای انجام کارت استفاده بکنی، البته گزینه های داخلی هم وجود دارن اما خب کیفیت سیستم های داخلی به سیستم های خارجی نمیرسه و معمولا ایمیل های ارسالی توسط سرویس های داخلی اسپم میشن.

برخی سیستم های معروف و با کیفیت ایمیل مارکتینگ

  • میلرلایت / www.mailerlite.com
  • میل چیمپ / www.mailchimp.com
  • آی کانتکت / www.icontact.com

البته هیچ اجباری بر استفاده از این سرویس ها نیست و من این ۳ شرکت رو فقط برای معرفی گذاشتم و سیستم های متعدد دیگه ایم هستن که تو میتونی از اون ها استفاده بکنی.

میلرلایت:

این سرویس در پلن رایگانش، این امکان رو به تو میده که تا ۱۰۰۰ عضو رو دریافت بکنی و به طور نامحدود به اونها ایمیل بفرستی.

میل چیمپ:

این سیستم هم در پلن رایگان امکان گرفتن ۲۰۰۰ عضو رو به تو میده و تو میتونی در ماه تا سقف ۱۲۰۰۰ ایمیل به لیست اعضای خودت ایمیل ارسال کنی.

آی کانتکت:

این سرویس که در حال حاضر بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ در دنیاست پلن رایگان نداره و تو برای استفاده از این سرویس باید حداقل مبلغ ۱۴ دلار رو به صورت ماهانه پرداخت کنی و این کار رو هم میتونی خیلی ساده با استفاده از ویزا کارت مجازی انجام بدی.

ساخت کمپین در سیستم ایمیل مارکتینگ

شما بعد از انتخاب سیستم ایمیل مارکتینگ خودت باید بیای و یک کمپین تعریف بکنی. حالا چی هست این کمپین؟ کمپین جاییکه تو لیست ایمیل هایی رو که از کاربرانت دریافت کردی رو توی اون قرار میدی تا بعد بتونی اون ها مدیریت بکنی.

ویدئوی راه اندازی سیستم ایمیل مارکتینگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.