چند راهکار برای بالا بردن اعتماد به نفس

چند راهکار برای بالا بردن اعتماد به نفسReviewed by سجاد زیدونی on Jun 14Rating: 5.0چند راهکار برای بالا بردن اعتماد به نفسمن قصد دارم تا در مورد چند راهکار برای بالا بردن اعتماد به نفس صحبت کنم و یقین دارم که میتونه تاثیر فوق العاده زیادی روی افزایش اعتماد به نفس شما داشته باشه

به نام خدای رحمان

عرض سلام و احترام دارم خدمت شما عزیزان و همراهان دوست داشتنی سایت صبالرن.کام. در این مقاله من قصد دارم تا در مورد چند راهکار برای بالا بردن اعتماد به نفس صحبت بکنم و یقین دارم که میتونه تاثیر فوق العاده زیادی روی افزایش اعتماد به نفس شما عزیزان داشته باشه. پس لطفا با من همراه باشید.

چند راهکار برای بالا بردن اعتماد به نفس

  • تاثیر هدفمند بودن بر اعتماد به نفس

بنجامین دیزرائیلی

خیلی از افراد هستند که هیچ هدف خاصی رو توی زندگیشون دنبال نمیکنند، و در واقع زندگیشون کاملا غرق روزمرگی شده و فقط روز خودشون رو شب میکنند. این افراد به هیچ عنوان از وضعیت زندگی خودشون راضی نیستند و واقعا نمیدونند که دارند چکار میکنند؛ همیشه بی انگیزه هستند و نمیدونند که روزشان را چگونه شب کنند.

تنها دلیل این موضوع اینه که اون ها اهداف مشخص و واضحی در زندگی خودشون ندارند.

داشتن هدف باعث میشه که ما براحتی در برابر چالش ها و مسائل ایستادگی کنیم و اگر ما هدف مشخص و قدرتمندی نداشته باشیم براحتی در برابر اتفاقات بد و موانع پیش روی خودمون کم میاریم و بلعیده میشیم.

هدف خوب هدفیه که قلب و روح ما را به هیجان در بیاره و باعث حرکت ما بشه. حالا می تونید تصور کنید که داشتن هدف چقدر میتونه به افزایش اعتماد به نفس ما کمک بکنه. چون زمانی که ما هدفی مهم و ارزشمند برای زندگی خودمون ترسیم کنیم، همه قانون های ذهنی و قانون های کائنات به نفع ما فعال خواهند شد.

پس ما باید این اصل رو همیشه به خودمون یادآور بشیم که اگر میخواهیم در زندگی به موفقیت و اعتماد به نفس بالا دست پیدا بکنیم باید حتما در زندگی هدفمند حرکت بکنیم.

  • تاثیر انگیزه بر اعتماد به نفس

انگیزه

یکی دیگه از عواملی که باعث ایجاد اعتماد به نفس در افراد میشه، داشتن انگیزه است. هرقدر که انگیزه ما بالاتر باشه اعتماد به نفس ما هم به همون نسبت بالاتر میره و ما انرژی بیشتری برای رسیدن به اهدافمون پیدا میکنیم.

انگیزه های ما، نیروی انرژی دهنده ای به سمت اهدافمان ایجاد می کنند. هرچه انگیزه بیشتری داشته باشیم، بیشتر میتوانیم در برابر مشکلات و موانع جلوی راهمون ایستادگی کنیم و اگر انگیزه خودمون رو بالاتر ببریم خود به خود اعتماد به نفس ما بالاتر میرود.

  • تاثیر دوستان و اطرافیان بر اعتماد به نفس

جیم ران

شما در هیچ یک از موضوعات زندگی خودتون از ۵ نفر از دوستانی که بیشتر وقت خودتون رو با اون ها سپری میکنین بالاتر نخواهید رفت نه در موفقیت، نه در اعتقادات، نه در ثروت و نه در اعتماد به نفس.

شما باید یاد بگیرین که با وسواس خیلی زیاد دوستان و اطرافیان خودتون رو انتخاب کنین، چون اون ها تاثیر فوق العاده زیادی بر شما و آینده شما خواهند داشت. اگر که میخواهید به اعتماد به نفس بالا دست پیدا بکنید باید دوستانی رو انتخاب بکنید که اعتماد به نفس بالایی دارن و با الگو گرفتن از رفتار اون ها خود به خود اعتماد به نفس شما هم افزایش پیدا خواهد کرد.

در یک گوشه خلوت بنشینید و به مدت ۱۰ دقیقه فکر کنید که چه کسانی ۵ نفر نزدیک در زندگی شما هستن و بعد به این فکر کنید که آیا این افراد کسانی هستند که شما بخواهید مثل اون ها بشید یا نه؟؟؟

سخن پایانی

من در این مقاله سه راهکار برای بالا بردن اعتماد به نفس مطرح کردم و شما عزیزان میتونید با کار کردن روی این سه راهکار به شدت اعتماد به نفس خودتون رو افزایش بدین. من در دوره رازهای طلایی اعتماد به نفس، کاملا این مطالب رو توضیح دادم و شما عزیزان اگر که میخواید تاثیر فوق العاده و همیشگی روی اعتماد به نفس خودتون بذارین، حتما حتما این دوره واقعا طلایی رو تهیه بکنین. من به جرأت میتونم بگم این دوره بهترین و ارزشمندترین سرمایه گذاری شما خواهد بود، چون اعتماد به نفس پایه رسیدن به موفقیته و اگر شما اعتماد به نفس نداشته باشی به هیچ چیزی در زندگی دست پیدا نمیکنی.

برای تهیه این دوره میتونید از این قسمت اقدام کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.