جملات تاکیدی برای تقویت اعتماد به نفس

جملات تاکیدی برای تقویت اعتماد به نفس

جملات تاکیدی برای تقویت اعتماد به نفسReviewed by فهیمه شریفی on May 14Rating: 5.0جملات تاکیدی برای تقویت اعتماد به نفسجملات تاکیدی برای تقویت اعتماد به نفس را در این نوشته بخوانید و با آنها اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

تاثیر جملات تاکیدی برای تقویت اعتماد به نفس

تاثیر جملات کلیدی بر هیچ کس پوشیده نیست. روزهایی که شرایط خوب پیش نمی روند و پایه های اعتماد به نفس ما دچار لغزش می شوند، باید به دنبال راهی برای محکم بودن و تقویت اعتماد به نفس باشیم.

تکرار جملات تاکیدی و عبارات مثبت به صورت مستقیم روی ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر می گذارند و احساسات شما را تغییر می دهند. در این نوشته با جملات تاکیدی برای تقویت اعتماد به نفس آشنا خواهید شد. این نوشته ها به شما کمک می کنند که در شرایط سخت زندگی خود روی پاهایتان بایستید و محکم و با اعتماد به نفس به زندگی ادامه دهید. با جملات تاکیدی برای تقویت اعتماد به نفس در ادامه این نوشته آشنا می شوید.

جملات تاکیدی برای تقویت اعتماد به نفس

مقاله مرتبط: عوامل موثر بر اعتماد به نفس

 

جملات تاکیدی برای تقویت اعتماد به نفس

  • خودتان را دوست داشته باشید و بگویید: «من احساسات و افکار بدی که نسبت به خودم دارم را کنار می گذارم.»
  • اطرافیان خود را دوست داشته باشید و بگویید: «در اطراف من آدمهایی هستند که ویژگی های خوب من را میبینند و آنها را پرورش می دهند.»
  • حتی اگر به طور کامل به خودتان و توانایی هایتان اطمینان ندارید با خود تکرار کنید: «من بهترین هستم، من بهترین هستم.» با تکرار این عبارت توانایی های بالقوه شما شکوفا می شوند.
  • خودتان، ارزش هایتان و اصول زندگی خود را دوست داشته باشید و بگویید: «من منحصر به فرد هستم، من خاص و فوق العاده هستم.»
  • در زمانهای سختی به خود بگویید: «برای تحقق تغییرات بزرگ در زندگی ام، باید شرایط سخت را تحمل کنم تا شاهد روزهایی بهتر و جدید باشم.»
  • گاهی وقتها لازم است از منطقه امن خود بیرون بیایید و برای به موفقیت رسیدن، شکست را نیز تجربه کنید. در این مواقع به خودتان بگویید: «من آدم بسیار موفقی هستم و شکست های من، مرا سریع تر به موفقیت می رساند.»
  • همواره به خود بگویید:«من خودم را باور دارم. من شایسته، باهوش و توانمند هستم.»
  • برای اینکه شانس به سراغ شما بیاید و موضوعات جدیدی را تجربه کنید با خود بگویید:«من آمادگی پذیرایی از شرایط جدید و فرصتها را دارم و به خوبی از فرصتهای جدید استفاده می کنم.»

 

 

جملات تاکیدی برای تقویت اعتماد به نفس را خواندید. با تکرار این جملات می توانید اعتماد به نفس خود را تقویت کنید و توانایی های درونی خود را شکوفا کنید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.