تجربه شخصی من از قانون جذب

تجربه شخصی من از قانون جذب: ناکامی ها و درس های طلایی

تجربه شخصی من از قانون جذب: ناکامی ها و درس های طلاییReviewed by سجاد زیدونی on Sep 21Rating:

سلام دوست خوبم امیدوارم که حالت خوب باشه و پر از انرژی برای تحقق رویاهات باشی من امروز قصد دارم که مختصری در مورد تجربه شخصی خودم از قانون جذب ، صحبت کنم. من هم مثل خیلی از افراد توسط کتاب راز با این قانون آشنا شدم و امروز میخواهم ببینم که میتونیم همدیگر رو درک کنیم یا نه و اینکه ماجرای زندگی ما شبیه هم هست یا نه.

به نام خدای رحمان

آشنایی من با قانون جذب

من زمانی که با این قانون آشنا شدم، به طور مستمر شروع کردم به استفاده از این قانون اون هم در تمام جنبه های زندگیم، بطوریکه دیگه تقریبا همه شهر منو میشناختن و توی شهرمون بین اکثر مردم بخصوص هم سن و سالای خودم شناخته شده بودم. بخاطر موفقیت هایی که کسب کرده بودم، به خاطر ماشینی که سوار میشدم، به خاطر کسب و کار موفقی که راه انداخته بودم و…

شکستی که باعث شد قانون جذب رو انکار کنم

اوضاع زندگی من داشت به عالی ترین شکل ممکن سپری میشد، تا اینکه به خواستگاری دختر خانمی رفتم، در ابتدا باهم صحبتامون رو کردیم و توی رابطه نامزدی هم رفتیم. در اون زمان من فکر میکردم که ایول این قانون تو این زمینه هم داره بهم جواب میده و تصمیم گرفتم که با انرژی بیشتری از قانون جذب برای رخنه کردن به دل اون خانم استفاده کنم، ولی بعد از مدتی دیدم هرچی که من بیشتر انرژی میذارم، این خانم بیشتر از من دور میشه و بیشتر بهم کم محلی میکنه تا اینکه کار به جایی رسید که کلا رابطه ما بهم خورد و همه چیز بینمون تموم شد. بعد از اون من از همه چیز نا امید شدم حتی از قانون جذب. و میگفتم این ها همش دروغه و همچین چیزی وجود نداره. با اینکه تا قبل از این مسئله، قانون جذب بصورت عالی داشت برام کار میکرد ولی زمانی که توی این جنبه از زندگیم شکست خوردم، گذاشتمش کنار و اصلا فراموشش کردم، انگار که هیچی نمیدونستم راجع به این موضوع و هیچ موفقیتی در گذشته نداشتم. این دقیقا همون خصوصیات ذهن ماست که بدنبال قطعیت میگرده.

من نزدیک به ۲ ماه خونه نشین مطلق شدم و هیچکاری نمیکردم، نه دانشگاه میرفتم، نه سر کارم میرفتم و نه هیچ کار دیگه ای انجام میدادم.

تا اینکه چند وقت بعد، با دانش هیپنوتراپی آشنا شدم. البته من قبل از این هم با این دانش آشنا بودم ولی اونقدر عمیق نمیدونستم که الان میدونم. بعد از اینکه شروع کردم به مطالعه در مورد هیپنوتراپی، دیدم هیپنوتراپی چقدر به یادگیری مطالب و از بین بردن مشکلاتی که سد راه هستن میتونه کمک بکنه، تا شما همیشه و هر دفعه بتونین ازش استفاده کنین و نتیجه بگیرین.

قانون جذب از دیدگاه هیپنوتراپی

حالا من قصد دارم از دیدگاه هیپنوتراپی، قانون جذب رو به شما معرفی کنم و به طور خلاصه بهتون بگم، برای اینکه قانون جذب بتونه به صورت ۱۰۰% بهتون نتیجه بده شما باید ۱۰۰% در موردش یاد بگیرین، ۹۹% هم نه چون ۹۹ درصد یعنی شکست، یعنی نا امیدی. و اگر مایوس بشین از امتحان کردن یک چیز مثبتی که تا اینقدر عظیمه، دیگه از همه چیز مایوس خواهید شد و دریچه های ذهنتون برای همیشه نسبت به پیشرفت، به یادگیری چیزهای جدید که به رشد شخصیتون کمک بکنه، بسته میشن.

دوست خوبم، قانون جذب میتونه به صورت ۱۰۰ درصد برای تو کار بکنه اگر که به خوبی در موردش یاد بگیری و آموزش ببینی که چطوری باید از اون استفاده کنی.

دانلود ایبوک

موفق و پیروز باشی

سجاد زیدونی

 

1 پاسخ
 1. الهه
  الهه می گوید

  سلام
  علت شکست شما در رابطه ی عاشقانتون تنها یک دلیل داره. که البته شکست هم نبوده.
  ما ارتعاش میفرستیم و ارتعاش های مشابه جذب ارتعاش ما می شند. پس وقتی شما تنها به ازدواج و رابطه عاشقانه با اون شخص فکر می کردید و تمام تمرکزتون روی این موضوع بوده و نتیجه ی اون قطع رابطتون شده به این خاطره که این خانم ارتعاشش با شما یکی نبوده. ما حتی به موضوعات ازار دهنده پیرامونمون هم ارتعاش مثبت می فرستیم. نتیجه این ارتعاش دو چیزه، یا اون موضوع در جهت خوشایند ما تغییر می کنه یا ما دیگه ازاری از سوی اون حس نمی کنیم. وظیفه ی ما تنها ارتعاش مثبت فرستادن. اگه هم ارتعاش باشه جذب میشه. و اگر نباشه فاصله می افته. من خودم به شخص برام اتفاق افتاد. پیشنهاد می کنم سایت و کانال استاد امیر شریفی رو مطالعه کنید. به نظر من ایشون در ایران حرف اول رو در قانون جذب می زنند.
  پیروز باشید.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.