چرا قانون جذب گاهی اوقات برایتان کار نکرده است؟

چرا قانون جذب گاهی اوقات برایتان کار نکرده است؟

چرا قانون جذب گاهی اوقات برایتان کار نکرده است؟Reviewed by سجاد زیدونی on Oct 3Rating:

سلام دوست خوبم، امیدوارم که حالت خوب باشه و سرشار از انرژی و انگیزه باشی. من در این مقاله قصد دارم که به تو دوست خوبم بگم که چرا گاهی اوقات قانون جذب برای تو کار نکرده؟؟ یا نتایجش نصف و نیمه بوده.

به نام خدای رحمان

دلیل اصلی رها کردن قانون جذب

در واقع دلیل اصلی این که خیلیا قانون جذب رو رها میکنن بخاطر اینه که یک موقع ازش نتیجه میگیرن و یک موقع نمیگیرن، بخاطر همین میگن همه این ها اتفاق بوده و شانسی اتفاق افتاده.


قبل از اینکه در مورد این مطلب بیشتر صحبت کنیم، قصد دارم چند تا چیز جدید تر و متفاوت در مورد ضمیر خود آگاه و ضمیر ناخود آگاه بهتون بگم.
ببینید در مورد ضمیر ناخود آگاه و خود آگاه چون که یک مفهوم ذهنیه، به صورت علمی در موردش صحبت کردن خیلی خوبه، اما به اعتقاد من آدم چیزی ازش نمیفهمه و به نظر من باید با مثال در موردش صحبت کنیم، چون ذهن ناخود آگاه دنیای مثاله، دنیای سمبله و دنیای درک معنی ورای کلمه است.

اجازه بدین مثالی بزنم

مثالی که در اینجا میخوام براتون بزنم، مثال دوتا باغبونه که هردوشون دارن یک محصول رو کشت میکنن و میکارن.
باغبون اول میاد و زمین رو خوب شخم میزنه، بعد بذر حاصل خیزش رو میپاشه و دوباره شخم میزنه تا روشون رو بپوشونه، بعد آب بهشون میده و بعدش میره به زندگی و زن و بچش میرسه و دوباره فردا میاد آب بهشون میده و بهشون میرسه و باز میره دنبال زندگیش. بعد از ۶ ماه که به طور مستمر این کار ها رو انجام داد، محصولش رو برداشت میکنه در فصلی متفاوت از فصلی که کاشت رو انجام داده.
اما باغبون دوم میاد شخم میزنه، بذر میپاشه ، روشون رو میپوشونه و آب بهشون میده و میره. فردا صبح دوباره میاد، خاک رو میزنه کنار تا ببینه بذر ها چقدر رشد کردن، نگاه میکنه و دوباره خاک میکنه. دوباره فردا میاد، نگاه میکنه و میگه فکر کنم ۳ صدم سانتی متر رشد کرده، و دوباره میره، این رویه همینطور ادامه پیدا میکنه.
حالا شما فکر میکنید بعد از ۶ ماه چه چیزی عاید این باغبون میشه؟؟
بله درست حدس زدید، هیچی، هیچ خبری از محصول نیست و هیچ چیزی گیرش نمیاد.


این همون ذهن خود آگاه شماست، ذهن خود آگاه شما میگه که من این شیرینی رو میخوام، همین الان توی شکمم. البته بعضی مواقع بدستش میاره و نتیجه میگیره ولی بیشتر اوقات میزنه و همه چیز رو خراب میکنه، بخاطر چی؟ بخاطر عجول بودنش، بخاطر اینکه مرتب بالا و پایین میپره و اجازه نمیده که زمان لازم بگذره و اتفاقاتی که حتی ممکنه خارج از کنترل اون باشن به کمکش بیان و اون رو به نتیجه مورد نظرش برسونن. این اجازه رو نمیده ، ذهن خودآگاه دنبال ارضاء کردن فوری خودشه ، و میخواد که فوری به نتیجه برسه.

پیشنهاد سجاد زیدونی: تجربه شخصی من از قانون جذب: ناکامی ها و درس های طلایی

امیدوارم که استفاده لازم رو از این مقاله برده باشید. برای دانلود نسخه PDF این مقاله روی تصویر زیر کلیک نمایید.

دانلود ایبوک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.